Jak se správně starat o Freddy Jeans?

regular-1
Jak se správně starat o Freddy Jeans?

 

Zakoupili jste si již svoje vysněné Freddy Jeans? Pokud ano, gratulujeme a ať dlouho slouží. A právě pokud chcete, aby Vám Freddy Jeans dlouho sloužily a vydržely stále jako nové, je potřeba se o ně náležitě starat. Jak správně se starat o své Freddy Jeans si ukážeme v dnešním článku, který bude plný zajímavostí, ale také i praktických rad, na které se rozhodně nevyplácí zapomínat.

První dotaz z Vaší strany by byl rozhodně na praní - jak správně prát svoje Freddy Jeans? Jelikož se jedná kalhoty, které jsou vyráběny z kvalitních a prvotřídních materiálů, je vhodné je prát na 30 stupňů a rozhodně je nesušit v sušičce.

Po vyndání z pračky je ideální je buď pověsit a nechat uschnout, nebo ještě v lepším případě položit na zem, aby byly rovnoměrně rozložené a následně je nechat nějakou dobu uschnout.

Díky tomu, že jsou Freddy Jeans vyráběny z kvalitních materiálů, není doporučeno je ani žehlit. Což může být pro mnohé z Vás nelogické, nicméně v každém případě se jedná o kalhoty, které jsou velmi upnuté na tělo, což rozhodně nevadí - je to přeci účel. Díky elastickému materiálu rozhodně není potřeba je žehlit, po uschnutí jsou krásně rovné a nemusíte se bát, že budou vypadat jako zmačkané.

Pečujte o své Freddy Jeans!

Když jsme u praní a žehlení Freddy Jeansů, dále je také doporučováno je neprat v agresivních prášcích, které by mohli materiál a jeho strukturu poškodit. Nejlepší a nejvíce ideální jsou gelové prostředky.

Díky gelovým prostředkům jsou kalhoty chráněny a jak jsme zmiňovali, jsou vyráběny z kvalitních a jemných látek a právě gelové prostředky pro praní jsou k nim nejvíce šetrné a kalhoty nepoškodí.

O své Freddy Jeans rozhodně pečujte, jelikož díky správné a hlavně šetrné údržbě Vám vydržejí klidně i dvakrát delší dobu, než jiné kalhoty. Hlavně díky tomu, že jsou Freddy Jeans vyráběny z jemných a kvalitních látek je vhodné se k nim i šetrně chovat a dodržovat rady, které jsme pro Vás v tomto článku sepsali.

Jestliže budete mít nějaké doplňující dotazy, velmi rádi na ně odpovíme a poradíme jak se o své Freddy Jeans můžete starat i vy. Rozhodně se to vyplatí a sami budete překvapeni, jak dlouho Vám vydržení skoro jako nové a nenošené.