Freddy Jeans/Kalhoty – rozdíly střihu 7/8 a skinny

slide_3
Freddy Jeans/Kalhoty – rozdíly střihu 7/8 a skinny


O tom, jaké jsou základní rozdíly mezi Freddy Jeans a Freddy Kalhoty jsme si názorně ukazovali v minulém článku. V dnešním článku se společně zaměříme hlavně na Freddy Jeans a rozdíly střihu.

 V první řadě se musíte celkově zaměřit na Freddy Jeans a Freddy Kalhoty, kde jsou rozdíly sice minimální, nicméně střihem se dá hodně co prozradit, takže pokud se opět chcete něčemu novému přiučit a ukázat náležité rozdíly, rozhodně si přečtěte tento článek až do samotného konce.

 Freddy Jeans a Freddy Kalhoty mají dva základní střihy, které jsou uvedeny v samotném nadpisu – jedná se o střih 7/8 a střih skinny. Jaké jsou jejich základní parametry a čím vším se mezi sebou liší? To i mnohem více se dozvíte, pokud budete pokračovat ve čtení tohoto článku až do konce.

 

Rozdíly střihu – 7/8 a skinny

 

V první řadě je vhodné zmínit, jaké jsou základní rozdíly mezi střihem 7/8 a skinny. Jedná se o to, že střih skinny je celkově určen pro štíhlejší a vyšší postavy, které mají dlouhé nohy, na které chtějí dokonale upozornit.

 Na druhou stranu střih 7/8 je určený pro běžné štíhlejší postavy, které nejsou tak vysoké, nicméně chtějí dokonale a hlavně jednoznačně vyzdvihnout svoje přednosti, které jsou krásný zadeček.

 Rozdíly střihu jsou sice drobnosti, nicméně na druhou stranu je vhodné o nich vědět a udělat si o nich základní přehled, díky kterému si při samotném výběru budete dokonale jisti, který střih je ideální a díky čemu se budete cítit naprosto nejlépe.

 Pokud bychom se měli zaměřit na přímé ukázky, u střihu 7/8 jsou hodně oblíbené Černé Freddy Kalhoty, díky kterým budete například i ve společnosti dokonalou postavu, díky které upozorníte na každého muže v okolí. Nebo takové Freddy Jeans Originál jsou opravdové originály a takové Ferrari mezi Freddy Jeans. Díky střihu 7/8 se dokonale hodí pro každou štíhlou ženu, která má dokonalou postavu, ale také chce upozornit na svůj vypracovaný zadeček a díky pružnému materiálu se níženým pasem doslova a do písmene ohromit každého v sále.

 Na druhou stranu – u střihu skinny, který je určený hlavně pro dokonale štíhlé ženy s vypracovaným tělem a také s krásným zadečkem, na který upozorníte hlavně díky push-up efektu, což je přesně to, po čem ženy opravdu touží.

 Jestliže si ze skinny střihu chcete vybrat to nejlepší, můžete se rovnou zaměřit na to nejlepší, můžete sáhnout po jistotě v podobě Tmavě šedých Freddy Kalhot, které jsou nejen stylové, ale také moderní, dokonale pohodlné a skvěle padnoucí. Protiklady se přitahují, takže i Světle modré Freddy Jeans jsou jistou sázkou na modernost, dokonalou kombinaci s jakýmkoliv oblečením, které máte rádi a ve kterém se cítíte dobře. Světle modré Freddy Jeans jsou základní a průkopnické Jeansy, které si oblíbíte hned při rozbalení a prvním kontaktu s nimi.

 Doufáme, že jsme Vám ukázali opět něco nového a i když jsou rozdíly mezi střihy doslova a do písmene naprosto minimální, pevně věříme, že si vyberete přesně Freddy Jeans nebo Freddy Kalhoty a to buď s 7/8 střihem, nebo s skinny střihem, který je také velmi oblíbený.

 Stačí zavítat na naše internetové stránky, kde je celá řada jak střihů, ale také barevných kombinací, které si jednoznačně zamilujete a budete nosit každý den.