Freddy Jeans a Freddy Kalhoty – základní rozdíly

banner(1)
Freddy Jeans a Freddy Kalhoty – základní rozdíly


Pokud se pozorně zaměříte na naše stránky FitObleceni.cz, kde prodáváme skvěle padnoucí kalhoty a další oblečení, ze kterého budete nadšeni, tak zjistíte, že se na e-shopu vyskytují jak Freddy Jeans, tak i Freddy Kalhoty. Myslíte si, že se jedná o chybu? Kdepak, v tomto článku si ukážeme jaké jsou základní rozdíly a v čem jedny nebo druhé vynikají.

 Asi nejoblíbenější Freddy Jeans jsou Freddy Jeans světle modré, které mají největší úspěch mezi samotnými zákazníky. Na druhou stranu – Freddy Jeans Original má také úspěch. Original je v tmavě modré barvě, která dokonale zeštíhluje partie zadečku a stehen a všechno do sebe krásně zapadá. Díky push up efektu bude zadeček dokonale přidržen, což ženy chtějí a mužům se to líbí.

 Pokud tedy chcete originální a základní Freddy Jeans, nejlepší volba jsou buď světlé Freddy Jeans, nebo Freddy Jeans Original, které jsou tmavě modré a dají se dokonale kombinovat se všemi druhy oblečení.

 Nicméně pokud chcete nad svým okolím trošku vyčnívat a máte rádi extravaganci, rozhodně se poohlédněte po Freddy Jeans, které jsou tmavě šedé. Jejich originální šedá barva je jednak moderní, ale také dokonale padnoucí a díky této barvě dostane push up efekt ještě lepší rozměr.

 

Freddy Jeans vs Freddy Kalhoty – jaké jsou základní rozdíly?

 Na našem oficiálním e-shopu FitObleceni.cz si můžete při pozornějším zkoumání všimnout, že se vyskytují jak Freddy Jeans, tak i Freddy Kalhoty. Pokud si myslíte, že se jedná o omyl nebo chybu, jste na omylu. Jedná se o fakt, který rozděluje tyto dvě položky a společně se podíváme jaké jsou základní rozdíly mezi práce Freddy Jeans a Freddy Kalhoty.

 Freddy Jeans jsou originální kalhoty, které jsou vyrobeny z materiálů, které se skládají z 80% bavlny a zbytek, tedy 20% elastanu. Freddy Jeans jsou oblíbenější a na druhou stranu také i dražší. Nicméně jsou vyráběny z lepších materiálů a kvalitnější látky, tedy oproti Freddy Kalhotům.

 Právě Freddy Kalhoty jsou vyráběny ze 78% bavlny a 22% elastanu. Sami vidíte, že se na první pohled nejedná o tak výraznou změnu, nicméně rozlišovat se tyto dva druhy rozhodně musí a nechceme naše zákazníky nikterak mást, proto právě také přinášíme tento článek.

 Rozdíl není tak markantní, nicméně je dobré vědět, co si přesně kupujete a pokud chcete originální Freddy Jeans, budou mít přesně tyto parametry, na které si u konkurence dejte pozor, jelikož se mezi sebou často nerozlišují, což je špatně.