FitObleceni.cz – u nás poštovné neplatíte!

banner(1)

FitObleceni.cz – u nás poštovné neplatíte!

Nabízíme svým spokojeným zákazníkům a klientům kvalitní zboží, o kterém víme, že je kvalitní, moderní a hlavně odolné. Díky použitým materiálům, které jsou v každém případě prvotřídní víme, co všechno si můžeme dovolit a hlavně přesně víme, co svým zákazníkům nabízíme.
 
Pochopitelně také víme, že Freddy Jeans nebo Freddy kalhoty jsou oproti jiným a klasickým riflím nebo kalhotám o něco dražší - nicméně rozhodně tyto dva zcela odlišné subjekty nesmíme srovnávat, jelikož se jedná o zcela jiné věci.
 
Rozhodli jsme se proto již před nějakou dobou, že u nás na FitObleceni.cz poštovné platit nebudete! Tento krok jsme udělali hlavně pro Vás, jelikož nikdo nerad platíte další peníze navíc, což zcela jistě chápeme.
 
Proto nemáme poštovné a částka za Vaše Freddy Jeans nebo Freddy Kalhoty je finální, což každého z Vás rozhodně potěší. Nabízíme prvotřídní a originální značku po celé České republice a za kvalitou, originalitou a moderností svých produktů si zcela stojíme a víme, co svým zákazníkům nabízíme a prodáváme.
 
Dárek v podobě nulového poštovného a balného je pro každého z Vás. Je jedno, zda u nás na FitObleceni.cz nakupujete pravidelně, nebo zda hodláte svůj první nákup právě udělat. Nulové poštovné je pro každého z Vás.
 
Pokud sledujete naše Facebookové stránky, dozvíte se jako první o různých akcích, slevách a dalších zajímavých nabídkách, které můžete také pochopitelně využít i pro svoje potřeby.

Poštovné s nulovou částkou na konci procesu objednávky Vás snad potěší, stejně jako to, že nebudete muset platit další náklady, které jsou spojené s objednávkou. Přijměte tento malý dárek jako snahu zlepšit naše služby a celkově pomoci dostat značky Freddy Kalhot a Freddy Jeans dále mezi další lidi a nové příznivkyně, které budou okouzleni stejně tak, jako před časem vy.