Co jsou to Freddy Jeans a proč si je koupit?

banner(1)

 

Co jsou to Freddy Jeans a proč si je koupit?

Už jste někdy slyšeli o Freddy Jeans, ale nic bližšího o nich bohužel zatím nevíte? Právě pro Vás je určen tento článek, kde se společně na tyto kalhoty podíváme, ukážeme si jejich přednosti a proč si právě tento styl kalhot koupit.

Jedná se o poměrně velkou novinku, která se do České republiky dostala ze z módních dílen Itálie (Miláno), kde ji ženy dnes a denně nosí a mají Freddy Jeans tolik v oblibě, že se začali prodávat i u nás.

Pokud se rovnou chcete podívat na pestrou nabídku těchto kalhot pro ženy, rovnou se podívejte na FitObleceni.cz, kde se dozvíte spousty zajímavých informací, ale také si prohlédnete celou a širokou nabídku Freddy Jeans.

 

Chcete upozornit na svůj vytvarovaný zadeček?

 Freddy Jeans jsou moderní kalhoty, vyráběné ze speciálně pružných materiálů. Svým originálním střihem, dokonale zakulatíupozorní na Váš zadeček. Kalhoty Freddy Jeans mají PUSH-UP efekt, který zajišťují silikonové pásky okolo pasu a také pod samotným zadečkem.

 Váš zadeček se jednak zpevní, ale také i mírně vyzdvihne, což je přesně ten účel, který Freddy Jeans mají. Díky speciálnímu šití a střihu zajišťují kalhoty maximální pohodlí, pružnost, ale také to, že padnou každé ženě, která chce upozornit na svůj krásný zadeček.

Freddy Jeans sedí na každý typ postavy a to díky svému modernímu a univerzálnímu střihu, který si rozhodně po prvním odzkoušení a otestování zamilujete.

Jestliže chcete vyzkoušet svoje první Freddy Jeans, rozhodně zkuste Tmavě modré Original Freddy Jeasn, které jsou základní a pro odzkoušení naprosto nejlepší. Navíc jsou moderní a hodí se naprosto ke všemu.

                         carousel freddy

Chcete upozornit na svůj vytvarovaný zadeček?

Jestliže se hodiny a hodiny dřete v posilovně a chcete mít jednak krásnou postavu, ale také i štíhlý a pevný zadeček, proč na něj také neupozornit? Díky kalhotám Freddy Jeans budete mít zadeček dokonale pevný. Díky PUSH-UP efektu na něj ještě více upozorníte a samotné kalhoty sednou dokonale každé postavě.

Pokud si lámete hlavu s tím, jakou velikost zvolit, rozhodně se nebojte. Na stránkách FitObleceni.cz a přímo pod každým produktem najdete přehlednou tabulku, díky které se stačí změřit a ihned budete přesně vědět, jaká velikost je pro Vás nejlepší.

Na výběr jsou základní Freddy kalhoty, ale také provedení Skinny, Freddy kalhoty určené pro sport  a také nové a zatím nejvíce oblíbené Freddy kraťasy, které si zamilujete!

 

 Proč právě Freddy Jeans?

Na jednoduchou otázku je i jednoduchá odpověď – Freddy Jeans si koupí žena, která chce upozornit na svůj zadeček, více si vytvarovat postavu, nebo žena, která se chce cítit pohodlně v moderních kalhotách.

Freddy Jeans jsou speciálně šité, mají moderní materiály a dokonale padnou každému typu postavy.

A co vy, už máte své první, druhé a desáté Freddy Jeans? :-) Že ne? Tak honem přejděte na nabídku Freddy <3

PŘEJÍT NA NABÍDKU FREDDY JEANS