Chodíte do fitka? Milujte My Shaker!

13644052_1279314575412712_1520171440_n
Chodíte do fitka? Milujte můj Šejkr!

 

Chcete vypadat fit, mít hezkou postavu a vypracovaný zadeček? Pokud ano, rozhodně se každý den, nebo alespoň několikrát do týdne v uvozovkách trápíte ve fitku. Zvedáte větší váhy, jedete delší tréninky a postupně si zvyšujete všechno co to jde.

 Na druhou stranu je také potřeba doplňovat v průběhu cvičení i tekutiny, což je velmi důležité, to musíte sami uznat. A právě FitObleceni.cz Vám přináší Můj Shaker (MY SHAKER).

 Jedná se o velmi stylový šejkr, který ve fitku dokonale vynikne a poslouží k přípravě nápojů jak doma, tak právě i v samotném fitku. My Shaker všechno dokonale rozmíchá a mápraktický a moderní design, který si jednoznačně zamilujete.

 Ve spodní části je šroubovací dno, díky kterému se jedná o ideální doplněk a láhev do fitka nebo celkově na sport. Do šroubovacího dna si můžete dát svoji dávku proteinu, nebo jakékoliv jiné doplňkové stravy, kterou můžete díky šejkru rozmíchat s vodou a následně vypít.

 MY SHAKER je pochopitelně vyrobený kompletně z tritanu, takže je zdravotně nezávadný -BPA FREE. Dále je vhodné zmínit, že je o objem 500 ml, což je tak ideální objem pro šejkry a proteinové nápoje ve fitku, které vypijete během jednoho hodinového cvičení.

 Celkově je šejkr stavěn tak, aby se velmi snadno a hlavně rychle umýval a nepotřebujete kmytí žádnou štětku, nebo speciální přípravek. Jedná se tedy o ideální šejkr, díky kterému budete ve svém oblíbeném fitku za největší hvězdu. V každém se za 290 korun jedná o dokonalou věc, kterou si zamilujete a budete ji prakticky denně používat.

 Šejkr je dokonale lehký, snadno se z něj pije a má moderní design, který si zcela jistě oblíbíte. Součástí šejkru je také i praktická pružina, která slouží pro lepší rozmíchání samotného proteinu právě s vodou, kterou díky třepávanému pohybu pro mícháte. Vidíte, že se jedná o dokonalý doplněk, který budete milovat!